خرید تولید فروش و قیمت کیت عایقی میکا شیلد یا طلق نسوز میکا میکا شیلد گیج گلس اورینگ کاسه نمد تفلن آدامسی گسکت

گسکت غیر فلزی و واشر نسوز

*گسکت نسوز غیر آزبستی

در60 الی 70 سال گذشته هیچ محصول مشابهی برای گسکت های غیر آزبستی وجود نداشت و در آن زمان گسکت آزبستی محصول روز محسوب می شد و بسیار کارآمد و کم هزینه بود و لذا تا زمانیکه بدرستی استفاده می شدند خطری به دنبال نداشتند و کاملا ایمن بودند.

در دهه های بعد آزبست به نامی تبدیل شد که می تواند عامل سرطان باشد و یکی از بزرگترین مشکلات این بود که به آرامی بوسیله آب به بیرون تراوش می کرد . آزبست موجود در متریال گسکت های آزبستی در مواد لاستیکی که با آن مخلوط میشود تعبیه شده است و اگر بخواهید آزبست را جدا کنید مستلزم نجزیه مواد است و بعد آن را تنفس کنید (لازم به ذکر است اگر در ابتدا مواد را روغن کاری یا مرطوب کنید ) به هیچ عنوان برای شما خطری نخواهد داشت . با این وجود تعدادی وکیل بر روی این محصول ایراد گذاشته و کاملا این صنعت را معدوم اعلام کردند وامروزه تنها تولیدات متریال گسکت های آزبستی دور از کرانه دریاها انجام میگردد و همچنین تعداد اندکی توزیع کننده در سراسر جهان نیز دارد و اکثریت به فروش گسکت های غیر آزبستی روی آورده اند . در آمریکا تولید کنندگان آببند و پکینگ هرگز محصولاتی با محتویات آزبست را به فروش نمی رسانند و تماما محصولات و متریال های ارائه شده گسکت های غیر آزبستی هستند .

جانز مانویل یکی از بزرگترین توزیع کنندگان متریال گسکت های آزبستی در آمریکا بود که با اعلام ممنوعیت آزبست ضربه سنگینی را متحمل شد محصول اوJM 60  که در آن زمان استاندارد بود . آنها محصولی بنام عایق آزبستی تولید کردند و الیافها و رشته های آزبست از عایق براحتی جدا میشد و قابل تنفس بود و این بدترین اتفاق و تولید آن زمان محسوب میشد . بالاخره پس از این حوادث جانز مانویل بخش 11 را پاک سازی و قسمتهایی را بفروش رساند . همان متریال گسکت ها بعد بوسیله JM CLLIPPER جایگزین شد و هرگز آزبستی بفروش نرساند .

در دهه های بعد مجدد بازار صنعت مستعد ورود مواد غیرآزبستی بود و اولین شرکتی که این غیرآزبستی های باکیفیت را وارد بازار کرد و نبض بازار را بدست گرفت GARLOCK  بود او دومین فروشنده گسکت آزبستی نسوز بشمار میرفت و شماره سوم این لیست متعلق بود به DURABLA MANUFACTURING . گارلاک خط تولیدی بنام گارد آبی  Blue Gard را راه اندازی کرد گرچه کیفیتی چون گسکت های آزبستی نداشت ولی پتانسیل بالقوه ای در آن موجود بود .تا مدتهای طولانی گارلاک نفر اول فروش بود و مردم همچنان از خرید هرگونه متریالهای آزبستی وحشت داشته و اجتناب میکردند که البته این امر شامل پالایشگاههای نفتی نمیشد .

با این شرایط بسیاری از پالایشگاهها پرونده قضایی خود را به دیوان عالی کشور ارائه کردند و خواستار استفاده مجدد از گسکت آزبستی شدند زیرا بر این باور بودند که هیچ محصول دیگری نمیتواند همچون آزبست مؤثر باشد . این امر هرچند برای سلامت کارگران مضر بود ولی از حتی بعضی مواقع مرگ آنها در تخریب قسمتهایی که خرابی گسکت عامل آن بود جلوگیری میکرد . بر اثر خرابی گسکت در نشت فلنج بخار مردم با توجه به تجربیات گذشته به دو دسته تقسیم شدند عده ای موافق و عده ای مخالف ، در نهایت پالایشگاه ها برنده شدند و به استفاده از آزبست ادامه دادند تا زمانیکه محصول غیر آزبستی جایگزین را بیابند . گروه تولیدی durabela زیاد دوام نیاورد و در سال 2012 تولیدش متوقف شد .

امروزه مواد تشکیل دهنده گسکت های غیر آزبستی : کولار ، فیبر آرامید (الیاف آرامید) ، فیبر گلاس (الیاف شیشه) ، کربن ، گرافیت و دیگر الیاف مصنوعی یا معدنی می باشد . از عمده ترین تولید کنندگان امروزی : Gasket Resources Inc.، garlock  و Thermoseal می باشند که نام قبلی آن( Klinger USA) بوده است . در حال حاضر بیشتر تولید کنندگان تولید خود رابر سکوهای دریایی انجام میدهند ( گارلاک ورق های خود را در مکزیک تولید میکند و gylon در آمریکا ). شرکت Gasket Resources Inc. در کانادا تولید میکند و Thermoseal در اوهایو آمریکا . هر چند این منابع مسنلزم تغییر است .

 بدون در نظر گرفتن تولید کنندگان اصول اولیه استفاده از فیلر و الاستومر است . در حالی که هیچ کدام از این دو ،ترکیب یکسانی ندارند Elastomer های اولیه عبارتند از : NBR (Buna-N),SBR،  EPDM or Neoprene. اگر تمامی متریال های خود را همانطور که در برنامه ذکر شده مورد بررسی فرار دهید و گسکت غیر آزبستی با الاستومر را انتخاب کنید حتما نتیجه مطلوب خواهد بود . این روش به شما این امکان را خواهد داد که انتخاب رقابتی در برندها داشته باشید .هیچ کدام از مواد خاصیت مشابه ندارند پس همیشه باید احتیاط کنید در ترکیب آنها .

ترکیبات :

NBR :  برای روغن ، گاز ، مواد شیمیایی ضعیف و آب مفید است .

SBR  : مناسب برای بخار اشباع شده ، مواد شیمیایی ضعیف ، گازهای بی اثر و آب .

NEOPRENE : مناسب برای بخار اشباع شده ، دستگاههای خنک کننده ، روغن ها ، سوخت ، اسیدهای ضعیف و قلیایی ، و آب .

EPDM : مناسب برای بخار اشباع شده ، مواد شیمیایی خفیف و آب .

 

هر کدام از مواد ذکر شده در هنگام ترکیب و به هم چسبیدن اگر اندازه های مساوی باشند کار را بسیار راحتتر میکند ولی این امر باید وابسته به فاکتور های دیگری چون : استحکام کششی برای مقاومت در برابر فشار بالا ، درجه بندی دما ، درجه فشردگی و درجه بازیابی نیز باشند . شما می بایست اندازه ، دما ، کاربرد ، رسانا ، فشار ، سرعت ( در صورت متحرک بودن ) را نیز در هر شرایط خاص  در نظر بگیرید .اگر در اینجا ساخت گسکت به پایان رسید شما میبایست تعداد دورهای پیچ ، اندازه پیچ ، مواد تشکیل دهنده آن و حتی مواد موجود مهره ها را نیز در نظر بگیرید .

 

محصولات شرکت Klinger

*ورق های غیر آزبستی KLINGERSIL


KLINGERSIL یکی از معروفترین شیت گسکتهای غیرآزبستی در جهان است که قادر به پوشش رنج وسیعی از کاربردها (دما، فشار و سیالهای مختلف) با استفادهاز انواع فیبرها به همراه بایندرهای لاستیکی می باشد. تمامی محصولات KLINGERSIL با کنترل کیفیت بینظیر تولید می شوند و همچنین کلیه محصولات به آسانی برش خورده و به راحتی نصب می گردد. لازم به ذکر است تمامی محصولات KLINGER’s 3xA می باشند. 


 


KLINGERSIL C-4430
GLASS FIBRE WITH NBR BINDER

 KLINGERSIL C-4430 GLASS FIBRE WITH NBR BINDER

c-4430 الیاف فشرده شده مرغوبیست که از مقاومت و توانایی تحمل فشار بالا و دما نیز برخوردار می باشد. c-4430 بر پایه الیاف شیشه (فایبر گلاس) با NBR تشکیل شده که می تواند برای طیف وسیعی از مواد شیمیایی و کاربرد ها مورد استفاده قرار گیرد. این محصول در ضخامتهای مختلف و برای شرایط خاص تولید می گردد. KLINGERsil C-4430 محصولی است که در صنایع هوافضا مورد استفاده قرار می گیرد. KLINGERsil C-4430 مطابق با استاندارد BS 7531 Grade X تولید می گردد و و همچنین مورد تایید WRAS برای استفاده در خطوط اب آشامیدنی می باشد. این محصول نسوز بوده و همچنین c-4430 تاییدیه TA-Luft که همان هوای پاک است را داراست.

 

 

KLINGERSIL C-4500
CARBON FIBRE WITH NBR BINDER

C-4500 متریالیست با کیفیت عالی و ساخته شده از الیاف کربن با NBR و برای استفاده در دما و فشار بالا در مقایسه با اکثر متریالهای از این دسته طراحی شده است. استفاده از الیاف کربن باعث افزایش مقاومت در برابر خوردگی ناشی از دما و محیط های قلیایی می شود. KLINGERsil C-4500 مطابق با استاندارد BS 7531 Grade X ساخته شده این محصول نسوز بوده و همچنین c-4400 تاییدیه TA-Luft که همان هوای پاک است را داراست.

 

 

 KLINGERSIL C-4324
GLASS, ARAMID AND CARBON FIBRES WITH NBR

C-4324 محصولی کاملا مقرون بصرفه و در عین حال با مقاومت مکانیکی بالا ساخته شده است که اغلب در تمامی زمینه ها و کلیه کارها کاربرد دارد. مواد تشکیل دهنده آن براساس ترکیبی از الیاف شیشه، الیاف آرامید و الیاف کربن به همراه NBR می باشد و ضمنآ مقاومت بسیار خوبی در برابر روغن ها، سوختها، هیدروکربن ها، آب، بخار کم فشار و همچنین اسیدها و قلیاهای ضعیف دارد.
KLINGERsil C-4324 براساس استاندارد BS 7531 Grade Y ساخته شده و برای آب آشامیدنی قابل استفاده است.

 

 

 

KLINGERSIL C-4400
ARAMID FIBRES WITH NBR

 

KLINGERSIL C-4400  ARAMID FIBRES WITH NBR


کلینگر C-4400 تولید شده از موادی با کیفیت بسیار بالا و همچون با الیاف آرامید به همراه NBR می باشد که اغلب در صنایع خودرو سازی و هوا فضا از آن استفاده می گردد. یکی از پرمصرف ترین محصولات شرکت کلینگر گسکت های C-4400 می باشد.
KLINGERsil C-4400 براساس استاندارد BS 7531 Grade Y بوده و تاییدیه هوای پاک TA-Luft را داراست.

 

 

 KLINGERSIL C-8200

SPECIALIST GRADE BASED ON A UNIQUE BLEND OF FIBRES WITH AN ACID RESISTING BINDER

 KLINGERSIL C-8200 SPECIALIST GRADE BASED ON A UNIQUE BLEND OF FIBRES WITH AN ACID RESISTING BINDER


C-8200 از الیاف فشرده مرغوب با بایندر لاستیکی ضداسید مخصوص ساخته شده است که می توان از آن در زمینه های مختلف شیمیایی با مقاومت ویژه در برابر اسیدها قوی و حلالهای قلیایی استفاده کرد. این محصول جایگزین بصرفه و اقتصادی برای PTFE (تفلون) در محیطهایی با خورندگی کمتر می باشد.
C-8200 تآییدیه هوای پاک TA-Luft را داراست.

 

 

 

KLINGERSIL C-4509
CARBON FIBRE WITH NBR BINDER REINFORCED WITH EXPANDED STEEL

 KLINGERSIL C-4509 CARBON FIBRE WITH NBR BINDER REINFORCED WITH EXPANDED STEEL


C-4509 یک نسخه تقویت شده با مش استیل از C-4500 می باشد که باعث افزایش مقاومت مکانیکی و در نتیجه افزایش تحمل فشار را دارد. این توانایی و مقاومت مکانیکی باعث می شود تا از آن در محیطهایی که احتمال نشت بر اثر افزایش دما و فشار می رود، استفاده گردد.

 

محصولات شرکت Ferolite

محصولات شرکت Garlock

محصولات شرکت Flexitallic

 

آیا مایل هستید کاتالوگ محصولاتمان را دانلود بفرمایید ؟
  با افتخار نتیجه سالها فعالیت حرفه ای در تولید، تامین و فروش تجهیرات نفت، گاز و پتروشیمی را تقدیم حضورتان خواهیم کرد .

 

                  

تماس با ما

آدرس : ایران تهران عباس آباد خیابان بهشتی خیابان سرافراز خیابان سوم پلاک ۲۱ واحد ۲
88481248 -88481377 021
ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
وب سایت : www.HoomanFactory.com

qrcode

درباره ما

ما در 10 سال گذشته در راستای تولید و تامین تجهیزات تخصصی حوزه صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع وابسته توانستیم به عنوان تنها برند معتبر ارایه کننده محصولات با کیفیت و قیمت بسیار رقابتی جایگاه و سهم خود در بازار مشتریان را بدست آوریم . هم اکنون شما نیز می توانید در زمره مشتریانمان باشید. با یک تماس بهترین مشاوره تامین، تولید و خرید تقدیمتان خواهد شد .